מה הם תנאי קבלה ללימודי הנדסאי

על מנת להתקבל לאחת מהמכללות לימודי הנדסאי יש צורך לעמוד בתנאי הקבלה. כאן נעבור על תנאי הקבלה הכלליים לתחילת לימודי הנדסאים.

תנאי הקבלה ללימודים

– תעודת בגרות מלאה
– אישור משרד החינוך על ציון בבחינות הבגרות במקצועות הבאים:
1. מתמטיקה 3 יח"ל – ציון סופי של 55 ומעלה. או ציון סופי 50 לפחות ברמה של 4 או 5 יחידות בגרות.
2. אנגלית 3 יח"ל – ציון סופי של 55 ומעלה. או ציון סופי 50 לפחות ברמה של 4 או 5 יחידות בגרות.
3. מקצועות העברית (אחד מהבאים: חיבור, ספרות, לשון או הבעה) 2 יח"ל – ציון סופי של 55 ומעלה.
– תעודת גמר על סיום מכינה טכנולוגית, חתומה על-ידי הגורם המוסמך במה"ט.

כמו כן ניתן להתחיל את לימודי ההנדסאי על תנאי ולהשלים את תנאי הקבלה בשנה הראשונה, התחלת הלימודים על תנאי בהתאם לשיקול הדעת של המכללה שאתם רוצים להרשם.

התחלת לימודים על תנאי

רוב המכללות יתנו לכם להתחיל את הלימודים על תנאי מאחר וכל סטודנט שווה להם הרבה כסף אמנם תצטרכו לחתום על טופס הצהרה שאתם יודעים שאתם חייבים להשלים את תנאי הקבלה עד סוף שנת הלימודים הראשונה ולא תוכלו להמשיך ללמוד בשנה השניה ללא השלמת תנאי זה.

תנאי הקבלה ללימודי ההנדסאי הם תנאים קבועים ולא ניתן לשנות אותם אך עם קצת רצון נוכל להתחיל ללמוד ולהשלים אותם כבר בשנה הראשונה. בפוסט הבא אנסה להסביר כיצד להשלים את התנאי לתחילת לימודי ההנדסאי בלי לבזבז הון תועפות ולהתחיל לפתח קריירה בגיל צעיר וגם בגיל מבוגר יותר.

מקור המידע המוסמך אודות תנאי הקבלה נלקח מאתר המכון המכון הממשלתי להכשרה בטכנולוגיה ובמדע

אהבת את הפוסט? שתף אותו!
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
אימייל
פוסטים שיכולים לעניין אותך

שימוש בזום בלימודים ובעבודה מהבית

תכנת זום פרצה אלינו לפני כמה חודשים והפכה להיות חלק מחיי היום יום שלנו הן בעבודה וגם בלימודים. לא הרבה יודעים אך חברת ZOOM הוקמה בשנת 2011 ומשמשת פלטפורמה לניהול ישיבות עבודה, הרצאות מרחוק והיום גם משמשת התכנה את מרבית הסטודנטים. התכנה קלה מאוד לשימוש גם למאותגרי הטכנולוגיה, באמצעות מספק קליקים אתם יכולים להתחבר לישיבת עבודה חשובה או להרצאה שרצית ללכת אך בגלל המצב במדינה ובעולם היא מתקיימת אונליין בתכנת זום.