קורסים אונליין להעשרת קורות החיים

תקופת הלימודים מהווה עבור רבים שלב שיש לצלוח. עם קבלת התואר הנכסף והשתלבות בשוק העבודה, הם משאירים את ימי ההרצאות והמבחנים מאחוריהם. עד לאחרונה, המציאות התעסוקתית והכלכלית אכן הייתה מותאמת לתפיסה זו. עם זאת, בשנים האחרונות חלים שינויים דרמטיים בשוק העבודה ובאופן בו רבים מאיתנו מתנהלים בתוכו. אם בעבר היינו יכולים לעבוד באותו תפקיד במשך עשורים, כיום הפך מקום העבודה למרחב דינמי הדורש התפתחות מתמדת. דור ה-Y מזהה כיום כי עומדות לרשותו אפשרויות להמציא את עצמו מחדש שוב ושוב על מנת לשפר את תנאי העסקתו, לזהות הזדמנויות חדשות ולהביא את הפוטנציאל שלו לכדי מיצוי מלא. אם גם עבורך חינוך והכשרה אינם שלבים זמניים, אלא תהליך שממשיך לאורך כל החיים, אלו כמה תחומים מעשירים ומרתקים שניתן לקבל בהם הכשרה בקורס אונליין ושיסייעו לך לפתח כישורים חדשים.

כל הקורסים באתר בשיתוף אתר

קורסים אונליין להעשרת קורות חיים

הכשרה בתוכנות עיצוב

הביקוש למעצבים גרפיים המיומנים במגוון תוכנות הוא גבוה מאוד. חברות רבות זקוקות לעובדים מיומנים ומנוסים שיסייעו להם במאמצי המיתוג והשיווק שלהם ועל מנת לשפר את חוויית המשתמש בפלטפורמות הדיגיטליות שלהם. השתתפות בקורס אונליין ב-Photoshop, InDesign או SketchUp, תספק לך כישרון נוסף המבוקש מאוד בשוק העבודה שיוכל לפתוח עבורך הזדמנויות תעסוקה חדשות. בסופו של דבר, מדובר בהדרכת שימוש בתוכנה ולכן העבודה המשותפת באופן מקוון היא אידיאלית לקורס מסוג זה.

בניית אתרים בוורדפרס

וורדפרס הפכה בשנים האחרונות לאחת מהפלטפורמות הפופולריות ביותר להקמת אתרים. מעל ל-30% מהאתרים בעולם נבנו עליה. הממשק הנוח לשימוש, פלטפורמת הקוד הפתוח והמגוון הרחב של תוספים ותבניות המאפשרים להקים אתרים יפהפיים ומתקדמים בקלות וביעילות, הביאו לביקוש אדיר בעובדים בעלי ידע והכשרה בשימוש בפלטפורמה. ניתן לקבל היום הכשרה מקיפה בעבודה עם וורדפרס באמצעות קורס אונליין שיספק לך הכרה מעמיקה עם אופן העבודה עם וורדפרס. לא משנה מהו תחום העיסוק שלך, האפשרות להציע למעסיק שלך סיוע בהקמת פלטפורמות דיגיטליות תמיד מהווה יתרון נוסף.

קורסים אונליין להעשרת קורות חיים
google ads white logo

שיווק דיגיטלי

רוצה הכנסה מהצד? קידום פרויקטים ממומנים ברשתות החברתיות ובגוגל הוא אפיק הכנסה משתלם ונוח שניתן לשלב בקלות עם תעסוקה נוספת. השתתפות בקורס אונליין שיספק לך היכרות עם Google Ads או עם פלטפורמות הקידום של פייסבוק ואינסטגרם יקנה לך כלי חשוב שמיתרגם לאפיק הכנסה נוסף עם תום הקורס וירחיב את היצע הכישורים שניתן להציע למקום העבודה הנוכחי שלך.

רוצה להשתתף בקורס אונליין? שירות התעסוקה מציע מגוון קורסים בחינם

בשנים האחרונות ובעיקר בתקופה זו בה רבים מאיתנו נשארים קרוב לבית, הרחיב שירות התעסוקה את היצע הקורסים שהוא מציע לאזרחים ללא כל עלות. ניתן להשתתף בקורס אונליין במגוון רחב מאוד של נושאים בחינם וליהנות מהכשרה נוספת שתעשיר את ארגז הכלים המקצועי שלך ותעניק לך ערך מוסף.

קורסים אונליין להעשרת קורות חיים
קורסים אונליין להעשרת קורות חיים

קורס יישומי Office

אם המחשב מרתיע אותך ותמיד רצית לקבל את הדחיפה הראשונית, זהו קורס נהדר להתחיל בו. הכשרה ביישומי Microsoft Office תאפשר לך לספק מגוון רחב של שירותים. כיום, אין תפקיד אדמיניסטרטיבי או ניהולי שאינו דורש הכשרה בכלים אלו שהפכו למצרך בסיסי בכל משרד. יהיה באפשרותך לנהל תכתובות דוא"ל, לנסח ולעצב מסמכי חברה, לבנות טבלאות מורכבות ואפילו להכין מצגות מושקעות ומעוצבות. שירות התעסוקה מציע הכשרה במגוון היישומים וגם אם יש לך ניסיון עם וורד או אקסל, סביר מאוד להניח שהקורס ירחיב את הידע שלך באופן משמעותי ואת אופני השימוש שלך בתוכנות.

קורס כתיבה שיווקית

תמיד חלמת להתעסק בקופירייטינג? עולם השיווק מרתק אותך? כעת ניתן להשתתף בקורס אונליין נוח ולקבל הצצה ראשונית אל תחום מרתק ורחב יריעה. הקורס יאפשר לך ללמוד כיצד צדים את תשומת לבו של הצרכן ומניעים אותו לפעולה בעזרת כתיבה סוחפת, מושכת ומזמינה.

קורסים אונליין להעשרת קורות חיים

קורס אנגלית עסקית

קורס כתיבה באנגלית עסקית – Writing Business Mails עונה על הדרישה הן של ארגון בעל קשרים בינלאומיים, והן של בעל העסק הקטן אשר בא במגע עם גורמים בחו"ל.

מטרת הקורס בין היתר היא להכשיר המנהלים ועובדים בכל רמות הניהול בתקשורת כתובה מקצועית עם גורמים שונים בחו"ל – לקוחות, ספקים, שותפים שונים ועוד מעבר לים, כמו גם דרך אתרים מסחריים שונים באינטרנט.

man holding black smartphone with flat screen monitor in front

קורס שוק ההון – מסחר במניות

קורס מקיף במסחר במניות, בסופו תדע/י לסחור במניות באופן עצמאי. מועבר על ידי, טל שחר, סוחר רווחי עם ניסיון של מספר שנים במסחר במניות ובהדרכה.

בנוסף נלמד לקרוא דוחות של חברה ואת שיטת הניתוח הפונדמנטלית שמתבססת על נתונים כלכליים. לבסוף נלמד גם לנהל עסקאות בצורה נכונה ומקצועית. חשוב מאוד לוודא הבנה לאורך הקורס, אנחנו זמינים לשאלות דרך עמוד הפייסבוק: Hive Mind שיעורים בשוק ההון בנוסף לכל סרטון גם מצורפות שאלות הבנה ותרגול עצמאי.