מה אני רוצה לעשות שאני אהיה גדול? מה ללמוד ובמה אעבוד

הרבה פעמים שאלו אותי את השאלה מה אתה רוצה להיות שתהיה גדול? שהייתי ילד זה היה ברור אני רוצה להיות גיבור על, אבל אז התבגרתי ומסתבר שזה לא כל כך פרקטי. מאז גיל 20 אני זוכר את עצמי שואל מה ללכת ללמוד ולמי יש ראש בכלל ללמוד משהו.

היו המון תיכנונים אז אבל התבגרתי ודבר הוביל לדבר והנה אני בן 28 עובד בשכר מינימום ורוצה יותר בחיים. ואז שאלתי את אותה השאלה הפעם את עצמי מה אני רוצה לעשות שאהיה גדול. איך מחליטים? איך בוחרים? הבחירה בהחלט לא הייתה קלה אבל בחרתי ללמוד הנדסאי תעשיה וניהול. בסיום הלימודים שאלתי את עצמי מה אני אעשה עכשיו אם הלימודים ואיפה אני יכול לעבוד? בסופו של דבר מצאתי את עצמי עובד 10 שעות בתפקיד תפ"י במפעל תעשייתי. 

אני די מרוצה מהתוצאה של הלימודים אבל היה עוזר לי אם הייתי ניגש לעשות אבחון אשר היה עוזר לי לבחור את תחום הלימודים המתאים בשבילי ולא ללכת ללמוד בגלל לחץ חברתי. אבחון כזה פיתחו באדם מילא, כן כן אותה חברה שבודקת אתכם בכל לפני קבלה לעבודה.

האבחון בעלות 199 ש"ח שבסופו תקבלו דוח שמאגד את ההעדפות שלך ומפרט אודות ההכשרה שהכי מתאימה לך. כניסה לאבחון iAm Career. לאלו הרשומים בלשכת התעסוקה יש אפשרות לעשות את האבחון בחינם דרכה.

אהבת את הפוסט? שתף אותו!
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
אימייל
פוסטים שיכולים לעניין אותך